30KP58CA-TP
Part number:
30KP58CA-TP
CLASSIFICATION:
describe:
TVS DIODE 58VWM 92.4VC R6
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    58V
  • Voltage - Breakdown (Min)
    64.8V
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    92.4V
  • Power - Peak Pulse
    30000W (30kW)