30KP78CA-TP
Part number:
30KP78CA-TP
CLASSIFICATION:
describe:
TVS DIODE 78VWM 129VC R6
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    78V
  • Voltage - Breakdown (Min)
    87.1V
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    129V
  • Power - Peak Pulse
    30000W (30kW)