3132-18-1-0500-007-1-TS
Part number:
3132-18-1-0500-007-1-TS
describe:
HOOK-UP STRND 18AWG GREEN
package:
Spool
price
500
  • Voltage
    300V
  • Length
    500.0' (152.4m)
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Operating Temperature
    -30°C ~ 150°C
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.079" (2.01mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.016" (0.41mm)