3132-22-1-0500-005-1-TS
Part number:
3132-22-1-0500-005-1-TS
describe:
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
  • Voltage
    300V
  • Length
    100.0' (30.5m)
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Operating Temperature
    -30°C ~ 150°C
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.063" (1.60mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.016" (0.41mm)