3132-22-1-0500-006-1-TS
Part number:
3132-22-1-0500-006-1-TS
describe:
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 25'
currency:
RFQ Add to RFQ list
inventory 1600
Please send an inquiry form, we will reply immediately
Quick inquiry
  • Voltage
    300V
  • Length
    25.00' (7.62m)
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Conductor Strand
    17/0.0063"
  • Operating Temperature
    -30°C ~ 150°C
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.063" (1.60mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.015" (0.38mm)