3135-18-1-0500-007-1-TS
Part number:
3135-18-1-0500-007-1-TS
describe:
HOOK-UP STRND 18AWG GRN 100'
  • Voltage
    600V
  • Length
    100.0' (30.5m)
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Operating Temperature
    -30°C ~ 150°C
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.107" (2.72mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.030" (0.76mm)