3135-22-1-0500-003-1-TS
Part number:
3135-22-1-0500-003-1-TS
describe:
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 500'
price
500
  • Voltage
    600V
  • Length
    500.0' (152.4m)
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Operating Temperature
    -30°C ~ 150°C
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.091" (2.31mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.030" (0.76mm)