3135-22-1-0500-004-1-TS
Part number:
3135-22-1-0500-004-1-TS
describe:
HOOK-UP STRND 22AWG RED 50'
  • Voltage
    600V
  • Length
    50.00' (15.24m)
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Operating Temperature
    -30°C ~ 150°C
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.091" (2.31mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.030" (0.76mm)