3239-18-1-0500-006-1-TS
Part number:
3239-18-1-0500-006-1-TS
describe:
HOOK-UP STRND 18AWG BRN 250'
currency:
RFQ Add to RFQ list
inventory 1600
Please send an inquiry form, we will reply immediately
Quick inquiry
  • Voltage
    3000V
  • Length
    250.0' (76.2m)
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Operating Temperature
    -50°C ~ 150°C
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.082" (2.08mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.022" (0.55mm)