3239-18-1-0500-011-1-TS
Part number:
3239-18-1-0500-011-1-TS
describe:
HOOK-UP STRND 18AWG GRN/YEL 500'
package:
Spool
price
500
  • Voltage
    3000V
  • Length
    500.0' (152.4m)
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Operating Temperature
    -50°C ~ 150°C
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.098" (2.48mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.025" (0.63mm)