3239-22-1-0500-008-1-TS
Part number:
3239-22-1-0500-008-1-TS
describe:
HOOK-UP STRND 22AWG ORN 250'
  • Voltage
    3000V
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Operating Temperature
    -50°C ~ 150°C
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.081" (2.06mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.025" (0.63mm)