4308M-102-220LF
Part number:
4308M-102-220LF
describe:
RES ARRAY 4 RES 22 OHM 8SIP
  • Resistance (Ohms)
    22
  • Tolerance
    ±1Ohm
  • Power Per Element
    400mW
  • Temperature Coefficient
    ±250ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.784" L x 0.085" W (19.91mm x 2.16mm)
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 125°C
  • Height - Seated (Max)
    0.250" (6.35mm)
  • Resistor-Ratio-Drift
    50ppm/°C