4310M-102-103LF
Part number:
4310M-102-103LF
describe:
RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP
  • Resistance (Ohms)
    10k
  • Tolerance
    ±2%
  • Power Per Element
    400mW
  • Circuit Type
    Isolated
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm)
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 125°C
  • Height - Seated (Max)
    0.250" (6.35mm)
  • Resistor-Ratio-Drift
    50ppm/°C