4311R-101-223LF
Part number:
4311R-101-223LF
describe:
RES ARRAY 10 RES 22K OHM 11SIP
price
1
specifications
  • Resistance (Ohms)
    22k
  • Tolerance
    ±2%
  • Power Per Element
    200mW
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Size / Dimension
    1.084" L x 0.085" W (27.53mm x 2.16mm)
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 125°C
  • Height - Seated (Max)
    0.195" (4.95mm)
  • Resistor-Ratio-Drift
    50ppm/°C