4605X-101-225LF
Part number:
4605X-101-225LF
describe:
RES ARRAY 4 RES 2.2M OHM 5SIP
  • Resistance (Ohms)
    2.2M
  • Tolerance
    ±2%
  • Power Per Element
    200mW
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.498" L x 0.098" W (12.65mm x 2.49mm)
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 125°C
  • Height - Seated (Max)
    0.200" (5.08mm)