811-S1-010-30-016191
Part number:
811-S1-010-30-016191
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
CONN SPRING PISTON 10POS SMD
package:
Tape & Reel (TR)
price
2400
specifications
  • Connector Type
    Piston
  • Contact Finish
    Gold
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Material
    Brass
  • Pitch
    0.100" (2.54mm)