ASDMPLP-156.250MHZ-LR-T3
Part number:
ASDMPLP-156.250MHZ-LR-T3
manufacturer:
describe:
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
  • Size / Dimension
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Output
    LVPECL
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Voltage - Supply
    2.25V ~ 3.6V
  • Current - Supply (Max)
    58mA
  • Height - Seated (Max)
    0.035" (0.90mm)
  • Frequency
    156.25 MHz