C320C681F2G5TA
Part number:
C320C681F2G5TA
describe:
CAP CER 680PF 200V NP0 RADIAL
package:
Bulk
price
1
specifications
  • Tolerance
    ±1%
  • Lead Style
    Straight
  • Features
    Low ESL
  • Voltage - Rated
    200V
  • Temperature Coefficient
    C0G, NP0
  • Size / Dimension
    0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 125°C
  • Lead Spacing
    0.100" (2.54mm)
  • Height - Seated (Max)
    0.290" (7.36mm)
  • Capacitance
    680 pF