CAY10-390J4LF
Part number:
CAY10-390J4LF
describe:
RES ARRAY 4 RES 39 OHM 0804
  • Resistance (Ohms)
    39
  • Tolerance
    ±5%
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Temperature Coefficient
    ±250ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 125°C
  • Height - Seated (Max)
    0.018" (0.45mm)