CAY17-473JALF
Part number:
CAY17-473JALF
describe:
RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1206
price
1
specifications
  • Resistance (Ohms)
    47k
  • Tolerance
    ±5%
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Temperature Coefficient
    ±250ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 155°C
  • Height - Seated (Max)
    0.024" (0.60mm)