CDR32BP102BJUS7185
Part number:
CDR32BP102BJUS7185
describe:
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
package:
Tape & Reel (TR)
price
100
specifications
  • Tolerance
    ±5%
  • Voltage - Rated
    100V
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 125°C
  • Thickness (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • Failure Rate
    S (0.001%)
  • Capacitance
    1000 pF