CDR32BP222AKUR
Part number:
CDR32BP222AKUR
describe:
CAP CER 2200PF 50V BP 1206
price
1
specifications
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    50V
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 125°C
  • Thickness (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • Failure Rate
    R (0.01%)
  • Capacitance
    2200 pF