CU0131180JAT2A\5K
Part number:
CU0131180JAT2A\5K
describe:
CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 0201
price
5000
specifications
  • Tolerance
    ±5%
  • Voltage - Rated
    25V
  • Size / Dimension
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 125°C
  • Thickness (Max)
    0.013" (0.33mm)
  • Capacitance
    18 pF