CU01313R3BAT2A
Part number:
CU01313R3BAT2A
describe:
CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0201
price
1
specifications
  • Tolerance
    ±0.1pF
  • Voltage - Rated
    25V
  • Size / Dimension
    0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 125°C
  • Thickness (Max)
    0.013" (0.33mm)
  • Capacitance
    3.3 pF