PM75CL1B120
Part number:
PM75CL1B120
manufacturer:
describe:
MOD IPM 6-PAC L1 75A 1200V
currency:
RFQ Add to RFQ list
inventory 1600
Please send an inquiry form, we will reply immediately
Quick inquiry
  • Current
    75 A
  • Voltage
    1.2 kV