T100V-012.8M
Part number:
T100V-012.8M
manufacturer:
describe:
XTAL OSC VCTCXO 12.8000MHZ LVCMO
  • Size / Dimension
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Type
    VCTCXO
  • Operating Temperature
    0°C ~ 70°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Current - Supply (Max)
    2.1mA
  • Height - Seated (Max)
    0.094" (2.40mm)
  • Frequency
    12.8 MHz