T520V226M020ATE045
Part number:
T520V226M020ATE045
describe:
CAP TANT POLY 22UF 20V 2917
  • Tolerance
    ±20%
  • Size / Dimension
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 105°C
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    45mOhm @ 100kHz
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Height - Seated (Max)
    0.075" (1.90mm)
  • Capacitance
    22 µF
  • Voltage - Rated
    20 V