T604-019.2M
Part number:
T604-019.2M
manufacturer:
describe:
XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ LVCMO
  • Size / Dimension
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Current - Supply (Max)
    6mA
  • Height - Seated (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Frequency
    19.2 MHz