TISP4125M3BJR-S
Part number:
TISP4125M3BJR-S
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
THYRISTOR 100V 220A DO214AA
price
1
specifications
  • Capacitance
    62pF
  • Package / Case
    DO-214AA, SMB
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Number of Elements
    1
  • Voltage - Breakover
    125V
  • Voltage - Off State
    100V
  • Voltage - On State
    3 V
  • Supplier Device Package
    SMB (DO-214AA)
  • Current - Hold (Ih)
    350 mA
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs)
    50 A
  • Current - Peak Pulse (8/20µs)
    220 A