TISP4165M3BJR-S
Part number:
TISP4165M3BJR-S
describe:
THYRISTOR 135V 220A DO214AA
  • Capacitance
    62pF
  • Voltage - Breakover
    165V
  • Voltage - Off State
    135V
  • Voltage - On State
    3 V
  • Current - Hold (Ih)
    350 mA
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs)
    50 A
  • Current - Peak Pulse (8/20µs)
    220 A