TISP4250M3BJR-S
Part number:
TISP4250M3BJR-S
describe:
THYRISTOR 190V 220A DO214AA
  • Capacitance
    50pF
  • Voltage - Breakover
    250V
  • Voltage - Off State
    190V
  • Voltage - On State
    3 V
  • Current - Hold (Ih)
    350 mA
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs)
    50 A
  • Current - Peak Pulse (8/20µs)
    220 A