TISP4265M3BJR-S
Part number:
TISP4265M3BJR-S
describe:
THYRISTOR 200V 220A DO214AA
package:
Tape & Reel (TR)
price
3000
specifications
  • Capacitance
    83pF
  • Voltage - Breakover
    265V
  • Voltage - Off State
    200V
  • Voltage - On State
    3 V
  • Current - Hold (Ih)
    150 mA
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs)
    50 A
  • Current - Peak Pulse (8/20µs)
    220 A