TISP4350H3BJR-S
Part number:
TISP4350H3BJR-S
describe:
THYRISTOR 275V 300A DO214AA
package:
Tape & Reel (TR)
price
3000
specifications
  • Capacitance
    62pF
  • Voltage - Breakover
    350V
  • Voltage - Off State
    275V
  • Voltage - On State
    3 V
  • Current - Hold (Ih)
    150 mA
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs)
    100 A
  • Current - Peak Pulse (8/20µs)
    300 A