TISP4P025L1NR-S
Part number:
TISP4P025L1NR-S
describe:
THYRISTOR 16V 30A SC74A
package:
Tape & Reel (TR)
price
10000
specifications
  • Capacitance
    5.5pF
  • Package / Case
    SC-74A, SOT-753
  • Voltage - Breakover
    25V
  • Voltage - Off State
    16V
  • Supplier Device Package
    SOT-23-5
  • Current - Hold (Ih)
    30 mA
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs)
    18 A
  • Current - Peak Pulse (8/20µs)
    30 A