WP3-S064VA1-R500
Part number:
WP3-S064VA1-R500
describe:
CONN RCPT 64POS SMD GOLD
  • Number of Positions
    64
  • Pitch
    0.016" (0.40mm)
  • Height Above Board
    0.039" (1.00mm)
  • Mated Stacking Heights
    1mm