106-M2-P10-1.5A
零件编号:
106-M2-P10-1.5A
产品分类:
制造商:
描述:
CIR BRKR THRM 1.5A 250VAC 48VDC
包装:
Bulk
ROHS状态:
Yes
货币:
PDF:
价格
1
规格
  • 额定电流(安培)
    1.5A
  • 安装类型
    Panel Mount
  • Actuator Type
    Push to Reset
  • Approval Agency
    CE, CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
  • 断路器类型
    Thermal
  • Voltage Rating - AC
    240 V
  • Voltage Rating - DC
    48 V