811-S1-010-30-016191
零件编号:
811-S1-010-30-016191
产品分类:
制造商:
描述:
CONN SPRING PISTON 10POS SMD
包装:
Tape & Reel (TR)
规格
  • 连接器类型
    Piston
  • 接触完成
    Gold
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 材料
    Brass
  • 沥青
    0.100" (2.54mm)