B72500E0140S260
零件编号:
B72500E0140S260
产品分类:
制造商:
描述:
VARISTOR 24.5V 30A 0603
包装:
Tape & Reel (TR)
  • 包装/箱
    0603 (1608 Metric)
  • 安装类型
    Surface Mount, MLCV
  • 电流 - 浪涌
    30 A
  • 工作温度
    -55°C ~ 150°C (TA)
  • Energy
    0.2J
  • 年级
    Automotive
  • Number of Circuits
    1
  • Varistor Voltage (Max)
    28.18 V
  • Varistor Voltage (Min)
    20.83 V
  • Varistor Voltage (Typ)
    24.5 V
  • Maximum AC Volts
    14 V
  • Maximum DC Volts
    18 V
  • 电容@频率
    120 pF @ 1 kHz