B72500E5170S270
零件编号:
B72500E5170S270
描述:
VARISTOR 32.5V 30A 0603
  • 电流 - 浪涌
    30 A
  • 工作温度
    -55°C ~ 150°C (TA)
  • Energy
    0.075J
  • Varistor Voltage (Max)
    40.63 V
  • Varistor Voltage (Min)
    24.38 V
  • Varistor Voltage (Typ)
    32.5 V
  • Maximum AC Volts
    17 V
  • Maximum DC Volts
    22 V
  • 电容@频率
    75 pF @ 1 MHz