B72500E8250L060
零件编号:
B72500E8250L060
描述:
VARISTOR 61V 5A 0603
  • 电流 - 浪涌
    5 A
  • 工作温度
    -55°C ~ 150°C (TA)
  • Energy
    0.05J
  • Varistor Voltage (Max)
    70.15 V
  • Varistor Voltage (Min)
    51.85 V
  • Varistor Voltage (Typ)
    61 V
  • Maximum AC Volts
    25 V
  • Maximum DC Volts
    32 V
  • 电容@频率
    15 pF @ 1 MHz