B72500T0110K060
零件编号:
B72500T0110K060
描述:
VARISTOR 18V 30A 0603
  • 电流 - 浪涌
    30 A
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Energy
    0.2J
  • Varistor Voltage (Max)
    19.8 V
  • Varistor Voltage (Min)
    16.2 V
  • Varistor Voltage (Typ)
    18 V
  • Maximum AC Volts
    11 V
  • Maximum DC Volts
    14 V
  • 电容@频率
    100 pF @ 1 kHz