B72510E0170K062
零件编号:
B72510E0170K062
产品分类:
制造商:
描述:
VARISTOR 27V 120A 0805
包装:
Tape & Reel (TR)
  • 包装/箱
    0805 (2012 Metric)
  • 安装类型
    Surface Mount, MLCV
  • 电流 - 浪涌
    120 A
  • 工作温度
    -55°C ~ 150°C (TA)
  • Energy
    0.3J
  • 年级
    Automotive
  • Number of Circuits
    1
  • Varistor Voltage (Max)
    29.7 V
  • Varistor Voltage (Min)
    24.3 V
  • Varistor Voltage (Typ)
    27 V
  • Maximum AC Volts
    17 V
  • Maximum DC Volts
    22 V
  • 电容@频率
    400 pF @ 1 kHz