B72510E1250K062
零件编号:
B72510E1250K062
描述:
VARISTOR 39V 80A 0805
  • 电流 - 浪涌
    80 A
  • 工作温度
    -55°C ~ 150°C (TA)
  • Energy
    0.3J
  • Varistor Voltage (Max)
    42.9 V
  • Varistor Voltage (Min)
    35.1 V
  • Varistor Voltage (Typ)
    39 V
  • Maximum AC Volts
    25 V
  • Maximum DC Volts
    31 V
  • 电容@频率
    250 pF @ 1 kHz