B72510E2170K062
零件编号:
B72510E2170K062
描述:
VARISTOR 29V 30A 0805
  • 电流 - 浪涌
    30 A
  • 工作温度
    -55°C ~ 150°C (TA)
  • Energy
    0.1J
  • Varistor Voltage (Max)
    33.35 V
  • Varistor Voltage (Min)
    24.65 V
  • Varistor Voltage (Typ)
    29 V
  • Maximum AC Volts
    17 V
  • Maximum DC Volts
    22 V
  • 电容@频率
    100 pF @ 1 kHz