C410C103M5U5TA7200
零件编号:
C410C103M5U5TA7200
产品分类:
制造商:
描述:
CAP CER 10000PF 50V Z5U AXIAL
包装:
Tape & Reel (TR)
规格
  • 宽容
    ±20%
  • 引线风格
    Straight
  • 额定电压
    50V
  • 包装/箱
    Axial
  • 温度系数
    Z5U
  • 尺寸/尺寸
    0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
  • 安装类型
    Through Hole
  • 工作温度
    10°C ~ 85°C
  • 应用领域
    General Purpose
  • Capacitance
    10000 pF