C412C104J5R5TA
零件编号:
C412C104J5R5TA
产品分类:
制造商:
描述:
CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
包装:
Bulk
价格
1
规格
  • 宽容
    ±5%
  • 引线风格
    Straight
  • 额定电压
    50V
  • 包装/箱
    Axial
  • 温度系数
    X7R
  • 尺寸/尺寸
    0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm)
  • 安装类型
    Through Hole
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • 应用领域
    General Purpose
  • Capacitance
    0.1 µF