CDR32BP102BKUS7370
零件编号:
CDR32BP102BKUS7370
描述:
CAP CER 1000PF 100V BP 1206
包装:
Tape & Reel (TR)
  • 宽容
    ±10%
  • 额定电压
    100V
  • 尺寸/尺寸
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • 厚度(最大)
    0.051" (1.30mm)
  • 失败率
    S (0.001%)
  • Capacitance
    1000 pF