CDR33BX223BKUS
零件编号:
CDR33BX223BKUS
描述:
CAP CER 0.022UF 100V BX 1210
包装:
Tape & Reel (TR)
价格
100
规格
  • 宽容
    ±10%
  • 额定电压
    100V
  • 包装/箱
    1210 (3225 Metric)
  • 尺寸/尺寸
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • 厚度(最大)
    0.059" (1.50mm)
  • 失败率
    S (0.001%)
  • Capacitance
    0.022 µF