CDR34BP472BFUS7185
零件编号:
CDR34BP472BFUS7185
描述:
CAP CER 4700PF 100V BP 1812
包装:
Tape & Reel (TR)
价格
100
规格
  • 宽容
    ±1%
  • 额定电压
    100V
  • 包装/箱
    1812 (4532 Metric)
  • 温度系数
    BP
  • 尺寸/尺寸
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • 厚度(最大)
    0.059" (1.50mm)
  • 失败率
    S (0.001%)
  • Capacitance
    4700 pF