CDR34BX473BKWS7185
零件编号:
CDR34BX473BKWS7185
描述:
CAP CER 0.047UF 100V BX 1812
价格
1
规格
  • 宽容
    ±10%
  • 额定电压
    100V
  • 包装/箱
    1812 (4532 Metric)
  • 尺寸/尺寸
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • 厚度(最大)
    0.059" (1.50mm)
  • 失败率
    S (0.001%)
  • Capacitance
    0.047 µF